Anula Takauova

Mam na imię Anula, pochodzę z Kazachstanu. Jestem Ambasadorem naszej uczelni. Studiuję Zarządzanie lotnictwem ogólnym. Wybór uczelni i kierunku był bardzo spontaniczną decyzją. Przez długi czas nie wiedziałam, co właściwie chcę robić w swoim życiu. W tamtym czasie kierowałam się dwoma kryteriami, które w jakimś stopniu chciałam spełnić wybierając dany kierunek. Pierwsze kryterium to zwiedzanie świata, doświadczanie go, studiowanie za granicą. Drugie kryterium to nauka na konkretnym kierunku, związanym również w jakimś stopniu z podróżami. Nasza uczelnia świetnie spełniała te kryteria.

Dzięki uczelni i dwóch latach tutaj spędzonych, miałam wiele okazji do doskonalenia cech lidera. To właśnie tutaj poznałam świetnych ludzi! Studiuję z wręcz idealną grupą – uwielbiam ich. Wspólnie próbujemy wielu nowych aktywności, jak np. udziału w wolontariacie czy UITM Talks. Braliśmy także aktywny udział w wielu inicjatywach związanych z życiem studenckim.

Chciałabym podziękować uczelni za to, że po prostu jest, za to, że zebrała nas tutaj – w jednym miejscu. Uwielbiam WSIiZ za to, że pomogła mi stać się osobą, którą teraz jestem, a jestem z siebie bardzo dumna.