Dagmara Dworak

Pierwsze kroki w murach uczelni postawiłam w 2009 roku, jako studentka pierwszego roku na kierunku Ekonomia. To kierunek, który zawsze wywoływał u mnie głód wiedzy. Zdobywając ją, zaczęłam odkrywać w sobie pokłady zamiłowania do zagadnień związanych z analizą rynków finansowych. Wybrałam specjalność  Rachunkowość w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw. W tym miejscu muszę wspomnieć Pana dra Alfreda Szydełko, którego pokłady ogromnej wiedzy, i jeszcze większego humoru, zostały w mojej pamięci do dziś.

To właśnie Pan dr Szydełko jako promotor towarzyszył mi na każdym etapie przygotowywania pracy dyplomowej. A później wszystko potoczyło się ekspresowo! Odbyłam praktykę absolwencką w rzeszowskiej siedzibie IDEO Software House i Agencja Interaktywna. Zajmowałam się budowaniem finansowych baz danych. Temat nieściśle związany z kierunkiem studiów, natomiast wiedza wcześniej zdobyta okazała się tak uniwersalna i wszechstronna, że świetnie się odnalazłam. Kolejnym doświadczeniem była praca w Centrum Usług Finansowych GK BAĆ – POL S.A, jako Referent ds. rozrachunków. Aktualnie powadzę księgowość jednej z rzeszowskich restauracji, jestem kierownikiem finansowym platformy sprzedażowej w Osnova Spółka z o.o., pełnię również funkcję pełnomocnika zarządu.

Zawsze chciałam pójść w tę stronę. Cieszę się, że dziś jestem w tym miejscu. Nie zatrzymuję się – chcę więcej i wiem, że wybierając WSIZ przed dziesięcioma laty – wybrałam dobrze!