Tuna Dalaman

Nazywam się Tuna Dalaman i jestem z Turcji. Studiuję Zarządzanie lotnictwem. Szczerze mówiąc, już od dzieciństwa chciałem pracować w sektorze lotniczym, więc zacząłem studia na kierunku Zarządzanie lotnictwem w Turcji. Po roku pojawiła się szansa nauki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w ramach programu Erasmus.

W trakcie semestru tutaj, całkowicie zakochałem się w swoim  kierunku studiów. Oczywiście, to przede wszystkim zasługa naszej uczelni. Po semestrze pełnym wartościowych zajęć z profesjonalistami z branży, zdecydowałam się na kontynuację nauki w Polsce. Na studiach zainteresowałem się głównie marketingiem w lotnictwie, właściwie na podstawie tego mogłem wyznaczyć sobie cele. Dążę do tego, by w przyszłości pracować jako specjalista ds. Marketingu w firmie lotniczej. WSIiZ nie tylko pozwoliła na wyznaczenie sobie przyszłych celów, ale w międzyczasie umożliwiła mi ogólny rozwój. Nabyłem wiele umiejętności, jak np.: analityczne myślenie, zarządzanie, współpraca z innymi. Jestem przekonany, że dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobyłem podczas nauki we WSIiZ, osiągnę swój cel.

Bardzo dobrze wspominam również inne aktywności na rzecz naszej społeczności, uczestniczyłem w licznych konferencjach i wydarzeniach, uczyłem się oraz dzieliłem swoją wiedzą z innymi. Dwukrotnie uczestniczyłem w dniach otwartych WSIiZ. Jest to wydarzenie promujące naszą uczelnię wśród uczniów szkół średnich. Ze względu na moje pochodzenie, promowałem studia w języku angielskim i programy wymiany studenckiej.

Podsumowując, mogę śmiało stwierdzić, że bardzo dobrze wspominam okres studiowania na WSIiZ.