„TAK NAPRAWDĘ WSZYSTKO ZALEŻY OD LUDZI …”

Sercem Uczelni są LUDZIE – pełni pasji, zaangażowania i wiary, że to co robią ma sens i wartość.

Bo WSIiZ to MY:

Wykładowcy – chętni przekazywać wiedzę kolejnym pokoleniom i dzielić się zdobytym doświadczeniem. Doktoranci – pełni pasji, gotowi do dalszej kariery zawodowej. Studenci – chłonący wiedzę podczas zajęć, sprawdzający swoje umiejętności na egzaminach. Pracownicy administracyjni – zawsze życzliwi, gotowi wesprzeć w potrzebie. Absolwenci – pewnie i dumnie kroczący w przyszłość. To właśnie osoby tworzące SPOŁECZNOŚĆ AKADEMICKĄ WYŻSZEJ SZKOŁY INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA W RZESZOWIE.

Obchody Jubileuszu 25 – lecia istnienia Uczelni to okazja, by zacieśnić wspólne więzi, wzajemnie się poznać i spojrzeć na Uczelnię z perspektywy drugiej osoby. Celem elektronicznego albumu „WSIiZ to My – Opowiedz nam swoją historię” jest zebranie historii i wspomnień związanych z pracą, studiami i czasem spędzonym w murach Uczelni.

Zapraszamy wszystkich Państwa – Kadrę naukową, Pracowników administracji, Studentów i Absolwentów do przesyłania własnych historii, opowieści oraz anegdot – w wersji tekstowej lub wideo. Wspólnie włączmy się w budowanie wartości sentymentalnej i dziedzictwa akademickiego WSIiZ.